Laboratorium Badań Środowiskowych 

biuro@ekoprojekt.ostrowiec.pl  

 

Aktualności

Dnia 24 września 2019 r.:

Z przyjemnością zawiadamiamy, że nasze Laboratorium ma nowy zakres akredytacji, dostępny w zakładce PLIKI DO POBRANIA. Wdrożyliśmy badania stężenia metali w wodzie i ściekach metodą kulometrii przepływowej.

 

Dnia 20 listopada 2018 r.:

Dostajemy coraz więcej zapytań o badania Legionelli w ciepłej wodzie. Zauważyliśmy, że na rynku stopniowo zwieksza się zapotrzebowanie na oznaczenie tego parametru. Przypominamy, że nasze Laboratorium wykonuje badanie Legionella sp. i posiada wszystkie certyfikaty i pozwolenia, na podstawie których wynik jest uznawany przez PSSE i WSSE (tj. sanepidy). Cena jest bardzo konkurencyjna, dlatego serdeczenie zapraszamy do kontaktu.

 

Dnia 14 czerwca 2018 r.:

W dniach 19 - 24 czerwca 2018 r. nasze Laboratorium jest zamknięte i nie przyjmuje nowych zleceń w tym okresie. W tym czasie możemy również nie być dostępni pod telefonami, gdyż cały nasz personel będzie doskonalił swoje kompetencje na szkoleniach zewnętrznych. Do Państwa dyspozycji wracamy w poniedziałek, 25 czerwca 2018 r.

 

 Dnia 03 czerwca 2018 r.:

Na naszej stronie dostępny już jest nasz nowy zakres akredytacji.

 

Dnia 26 czerwca 2017 r.:

Miło nam poinformować, że w dniu 23 czerwca 2017 roku został wydany nowy zakres akredytacji dla naszego Laboratorium. Nasza oferta została rozszerzona o badania wody na pływalniach (Legionella sp., Pseudomonas aeruginosa, utlenialność, potencjał redox), o badania Legionelli sp. w wodzie ciepłej, a także o indeks oleju mineralnego metodą chromatografii gazowej. Zapraszamy do zapoznania się z nowym zakresem akredytowanych badań.

 

Dnia 10 lutego 2017 r.:

Informujemy, że od dnia 10 lutego 2017 r. Laboratorium Eko-Projekt  rozpoczęło wykonywanie badań Pseudomonas aeruginosa oraz Legionella sp. w wodzie basenowej oraz w wodzie do spożycia na podstawie decyzji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

 

Dnia 04 listopada 2016 r.:

Zachęcamy naszych Klientów do wypełniania Ankiet Satysfakcji Klienta, którą znajdą Państwo w zakładce PLIKI DO POBRANIA i przesyłania ich na nasz adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

Dnia 28 czerwca 2016 r.:

Dnia 21 czerwca 2016 r. wydano nowy zakres akredytacji Laboratorium, dostępny w zakładce PLIKI DO POBRANIA oraz na stronie internetowej Polskiego Centrum Akredytacji.

 

 

Dnia 12 maja 2016 r.:

Od 4 maja 2016 r. obowiązuje nowa wersja zamówienia - zmiana nr 9. Zaktualizowany druk jest dostępny w zakładce PLIKI DO POBRANIA.